EN YENİ,EN SÜPER CEMRE KEMER FANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EN YENİ,EN SÜPER CEMRE KEMER FANI

Bu Sitede Keyif Bol Durma Üye Ol

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

heygril de eren röpörtajı

YazarMesaj
EN BÜYÜK CEMRECİ
Forum polisi&Reklamcı
Forum polisi&Reklamcı
EN BÜYÜK CEMRECİ

Cemre Kemer Fann Puanın :
heygril de eren röpörtajı Left_bar_bleue30 / 10030 / 100heygril de eren röpörtajı Right_bar_bleue

favori kızın hangisi??? : heygril de eren röpörtajı U57j74to3c0b8
Hangi takımm??? : heygril de eren röpörtajı Bjka84f1
Uyarı Sayısı :
heygril de eren röpörtajı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100heygril de eren röpörtajı Right_bar_bleue

heygril de eren röpörtajı Empty
MesajKonu: heygril de eren röpörtajı   heygril de eren röpörtajı Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 12:04 pm

KIRMIZILAR SORU
bu dizide kötü kızlar da vara mı?Çünkü geçlik dizilerinde genelde olur.
Evet bize sinir olan kötü kızlar çetesi var, amaerkek oyuncularda var
Dışarıda bir göz olarak dizinizi nasıl buluyorsun?Bir genç kız olarak oturup bu diziyi izler miydin?
Kesinlikle izlerdim.Mesela bir FRİENDS dizisi var,o tarz yabanacı dizileri çok seviyorum.Bizim Türk dizilerine pek benzemiyor bu diziler. Bizim dizimizde buna yakın bir şey yakalayacağını düşünüyorum.
Bugüne kadarsana yapılan en güzel doğum günü süprizi neydi?
2001 ' de kızlarla grup olarak kalabalık bir doğum günü kutlaması yapmıştık.Benim oturduğum sitede havuz kutlaması yapmıştık.Benim oturduğum sitede havuz başındaydık.Hepimiz roman dansı çalışmıştık.Çingene giysileri giyip şov sunmuştuk insanlara.
Peki aldığın en güzel doğum günü hediyesi neydi?
Annemler bana Londrada Back Steer Boys konserine bilet almıştı.Ordan Parise ve sonra da disneylan a gidip güzel bir tatail yapmıştım.
diylim ki gülçinin doğum günü ona nasıl bir doğum günü hazırlarsın?
ona,Avrupada festivallerin olduğu bir tarihte bir tur bilet alırdım.christina aguilera konserinede olabilir , çünkü onu çok seviyor
mezuniyet sana ne çarıştırıyor?
sadece ilkokulda mezuniyet yaşadım.Onun dışında olmadı,ama kardeşimin mezuniyet töreni oldu.İnanılmaz güzel giysiler hazırlıyorlar.Ben de çok isterdim böyle bir şey yaşayabilmeyi.Ama bizimde konservatuarın kostümlü balosu vardı.Geçen sene gitmiştim.Altıma şalvar giyip köylü kızı olmuştum.

heygril de eren röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-